• امروز یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
  • ۰۹۳۶-۹۸۰-۸۷۴۱
  • ۰۹۱۹-۵۷۲-۰۹۶۸
  • امروز یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
  • ۰۹۳۶-۹۸۰-۸۷۴۱
  • ۰۹۱۹-۵۷۲-۰۹۶۸

تضمین خرید

چگونه به اين سايت اعتماد کنم؟

روش اول : اعتماد از طريق نماد الکترونيک وزارت صنعت و تجارت (اي نماد)

طبق مطالعات انجام شده تاييد کسب و کار اينترنتي توسط يک موسسه و مرکز ثالث، بيشترين تاثير در مراجعه و اعتماد خريداران به کسب و کار اينترنتي را دارد.در اين حالت خريدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنيت بيشتري دارد و اگر از اطلاعات شخصي وي سو استفاده شود مي تواند براي شکايت از کسب و کار اينترنتي متخلف به مراجع قانوني مراجعه نمايد.در ايران مرکز توسعه تجارت الکترونيکي مسئوليت ايجاد زير ساخت هاي امنيت و اعطاي نماد الکترونيکي به کسب و کار هاي اينترنتي را بر عهده دارد. و همانطور که اين نماد را مي بينيد اين سايت داراي تاييديه و گواهي معتبر از وزارت صنعت و تجارت است.


روش دوم : اعتماد از طريق بانک مرکزي و سيستم شاپرک

...

لازم است بدانيد هنگامي که شما مشتري عزيز از وب سايت ما خريدي مي کنيد، مبلغ واريز شده توسط شما به مدت 24 ساعت نزد بانک مرکزي(شاپرک) به امانت قرار ميگيرد تا اين اطمينان حاصل گردد که کالاي خريداري شده توسط شما از وب سايت ما داراي اعتبار کامل از سوي پليس فتا و بانک مرکزي است. همچنين اين کار باعث مي شود تا اگر کوچکترين مشکلي در پرداخت و يا تحويل کالا توسط وب سايت صورت گرفت، هزينه ي واريز شده توسط شما مشتري عزيز، در کمترين زمان ممکن خدمتتان تحويل داده شود.


روش سوم : اعتماد به نظارت پليس فتا بر سايت ها

...

هنگامي که شما مشتري عزيز از اين وب سايت خدماتي را دريافت مي کنيد و يا بليتي را خريداري مي نماييد، اگر کوچکترين مشکلي در سرويس ارايه شده به شما وجود داشته باشد و يا نارضايتي شما را به دنبال داشته باشد، مي توانيد ابتدا با ارسال مطلب خود به پشتيباني وب سايت موضوع را مطرح کنيد و اگر حداکثر تا 24 ساعت کاري پاسخ مناسبي را دريافت نکرديد، موضوع را به پليس فتا گزارش کنيد.آدرس هاي سايت ما :
shop.airpass.ir
www.irparvaz.com
www.airpass.ir
لازم به ذکر است هر سه آدرس بالا به وب سايت ما تعلق دارند.