ایرپاس

شماره های پشتیبانی

0936   980   8741

0919   572   0968

چگونه به این سایت اعتماد کنم؟

روش اول : اعتماد از طریق نماد الکترونیک وزارت صنعت و تجارت (ای نماد)

طبق مطالعات انجام شده تایید کسب و کار اینترنتی توسط یک موسسه و مرکز ثالث، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد.در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سو استفاده شود می تواند برای شکایت از کسب و کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید.در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد الکترونیکی به کسب و کار های اینترنتی را بر عهده دارد. و همانطور که این نماد را می بینید این سایت دارای تاییدیه و گواهی معتبر از وزارت صنعت و تجارت است.


روش دوم : اعتماد از طریق بانک مرکزی و سیستم شاپرک

...

لازم است بدانید هنگامی که شما مشتری عزیز از وب سایت ما خریدی می کنید، مبلغ واریز شده توسط شما به مدت 24 ساعت نزد بانک مرکزی(شاپرک) به امانت قرار میگیرد تا این اطمینان حاصل گردد که کالای خریداری شده توسط شما از وب سایت ما دارای اعتبار کامل از سوی پلیس فتا و بانک مرکزی است. همچنین این کار باعث می شود تا اگر کوچکترین مشکلی در پرداخت و یا تحویل کالا توسط وب سایت صورت گرفت، هزینه ی واریز شده توسط شما مشتری عزیز، در کمترین زمان ممکن خدمتتان تحویل داده شود.


روش سوم : اعتماد به نظارت پلیس فتا بر سایت ها

...

هنگامی که شما مشتری عزیز از این وب سایت خدماتی را دریافت می کنید و یا بلیتی را خریداری می نمایید، اگر کوچکترین مشکلی در سرویس ارایه شده به شما وجود داشته باشد و یا نارضایتی شما را به دنبال داشته باشد، می توانید ابتدا با ارسال مطلب خود به پشتیبانی وب سایت موضوع را مطرح کنید و اگر حداکثر تا 24 ساعت کاری پاسخ مناسبی را دریافت نکردید، موضوع را به پلیس فتا گزارش کنید.آدرس های سایت ما :
shop.airpass.ir
www.irparvaz.com
www.airpass.ir
لازم به ذکر است هر سه آدرس بالا به وب سایت ما تعلق دارند.

naft-airpass
caspian-airpass
mahan-airpass
aseman-airpass
taban-airpass
homa-airpass